Yeni Case IH Farmall X Serisi Neler Sunuyor?

Türkiye’nin traktör pazarında ~%8 ile üst sıralarda bulunan Case IH Kasım ayında Adana Tarım Fuarında lansmanını gerçekleştridiği, 95-115hp güç aralığındaki Farmall X serisini web sitelerine dün ekledi. Fakat yeni seri fiyat listesinde henüz yerini almadı. 

Teknik detaylar:

YENİ Farmall X’in BAZI ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ (şimdilik web sitesinde bunlar yer alıyor)

✅ TD5 Bluemaster modelleri 12 ileri 12 geri tam senkromeçli transmisyon ile 40km/h sürate ulaşabilmektedir.

✅ Faz 4 (Tier 4B) emisyon seviyesine sahip yerli S8000 serisi common-rail motor… SCR teknolojisi sayesinde partikül madde salınımını %93 oranında azalıyor.

✅ Elektronik motorun avantajlarını kullanan elektronik hız yönetim sistemi ile 2 farklı motor devri hafızaya alınıp ihtiyaç anında tek tuşa basarak uygulanabilmektedir.

✅ Tüm modellerde sunulan elektro-hidrolik çift çeker ve diferansiyel kilidi kumandaları direksiyonun alt tarafına ergonomik olarak yerleştirilmiştir. Sadece TD5.110 Bluemaster modellerinde otomatik çift çeker ve diferansiyel kilidi özellikleri sunulmaktadır. Bu özellik sayesinde traktörün ilerleme hızına, arka hidrolik konumuna ve lastiklerin dümenleme açısına göre çift çeker ve diferansiyel kilidi otomatik olarak devreye girip çıkmaktadır.

✅ Yapılan yükseklik ve derinlik ayarını bozmadan ekipmanı kaldırıp indiren Lift-0-Matik™ kumandası:

✅ Tüm modellerde standart olarak sunulan çamurluk üstü hidrolik kumanda kontrolleri:

✅ JX serisininde de kullanılan geniş kabin:

✅ Arka cam sileceği:

✅ Mekanik vites ve kumanda kolları:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR