Bakan Yumaklı, Kayseri Tarım Fuarı’nda Çiftçilerle Buluştu

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Kayseri Tarım Fuarı’nda Çiftçilerle Buluştu

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Kayseri’ye gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında, 19. Kayseri Tarım Fuarı’nı ziyaret etti. Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarı gezen Bakan Yumaklı, çiftçilerle bir araya gelerek onlara fidan dağıttı.

Fuar boyunca çeşitli tarım sektörlerini kapsayan stantları gezen Bakan Yumaklı, çiftçilerle yakından ilgilenerek sektöre dair gelişmeleri yerinde inceledi. Fuarın önemine vurgu yapan Yumaklı, çiftçilere yönelik desteklerin devam edeceğini belirtti.

Bakan Yumaklı’nın çiftçilere fidan dağıtması ve onlarla sohbet etmesi, çiftçi kesiminin takdirini kazandı. Ayrıca, Bakan Yumaklı’nın ziyaretine Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Kayseri milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve ilçe belediye başkanları da eşlik etti.

Ziyaretin devamında Bakan Yumaklı, Şeker Fabrikası Kampüsü’nde düzenlenen “Şeker Fabrikası Çiftçi Buluşması” programına katılarak, çiftçilerle bir araya geldi. Program, basına kapalı olarak gerçekleşti.

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, çiftçilerle gerçekleştirdiği etkileşimli ziyaret ve fuar programı ile tarım sektöründeki gelişmeleri yakından takip ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR