Tarım Kredi Kooperatiflerinde Hüseyin Aydın Dönemi Başladı

❌ Geçtiğimiz günlerde bazı haber kaynakları Tarım Kredi Kooperatiflerinde bir hareketlilik olduğunu paylaşmış ve yine aynı gün Dr. Fahrettin Poyraz’ın görevi devredeceği iddia edilmişti. Haber resmi olarak kesinleşmediği bir paylaşım yapmamıştık.

✔ Bugün Tarım Kredi Kooperatiflerinin resmi web sitesinden paylaşılan habere göre Dr. Fahrettin Poyraz’ın Hüseyin Aydın’a görevi devrettiği kesinleşti.

Hüseyin Aydın’ın yeni Genel Müdür mevkisini tebrik eder, çiftçiler adına iyi işler yapmasını dileriz.

Hüseyin Aydın:

✅ “Bu değişimin hayırlı olmasını diliyorum. Elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Umarım mahcup olmayız. Fahrettin Beyle uzun yıllardır tanışıyoruz. Bugüne kadar olan hizmetlerinden ötürü Fahrettin Beye teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yaşamında da başarılar diliyorum.”

Dr.Fahrettin Poyraz:

✅ “İyisiyle kötüsüyle 4 yıldır beraber çalıştığım mesai arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Bizim rutin olarak yaptığımız işler yanında, özellikle Cumhurbaşkanımızın, hükümetimizin talimatlandırdığı işler var. Hüseyin Aydın ismi, bizim için, Türk finans sektörü için değerli bir isim. Hüseyin Bey, bizim bıraktığımız yerden bu işleri alarak daha ileriye taşıyacak. Kurumumuza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR